Jeżeli nie masz 18-stu lat opuść tą stronę.

Łebskie piwo

Łebskie piwo lekko pasteryzowane

Łebska legenda

Łebskie piwoŁebskie piwo - butelka

Dawno, dawno temu w bałtyckiej krainie dwóch jezior, słońca i złotem lśniącego piasku żył trójgłowy, łuską twardszą od najtwardszych metali pokryty stwór, którego imię wśród miejscowej wspólnoty wzbudzało strach i popłoch, a jego okrucieństwo nie miało granic. Jak włócznią, na wskroś swym ognistym wzrokiem przeszywał najpiękniejsze panny i w swych szponach porywał je w najgłębsze czeluście Bałtyku. Najodważniejsi rycerze nie dawali mu rady, a wzburzone morze wyrzucało po nich tylko zbroje i szpady. Gdy już nie było żadnego sposobu, udano się do największego mędrca, mnicha z Łebskiego klasztoru, który rzekł „Nie bójcie się gawiedzi moja, nawarze trunku co uspokoi potwora” .... Łebskie piwo lekko pasteryzowane.

 

Łebskie piwo, lekko pasteryzowane tzn. przez jedną minutę w 70 stopniach, zachowuje wartościowe witaminy i minerały, a także jest źródłem tak korzystnie na nas działających przeciwutleniaczy. Doskonale gasi pragnienie. Tradycyjnie warzone, z dodatkiem chmielu, coraz rzadziej występującego w tym szlachetnym trunku, dzięki czemu zawdzięcza ono swój wyśmienity smak. Krótko mówiąc zadbaliśmy o to abyś poczuł się naprawdę łebsko.

 

W Łebie miłośnicy złocistego trunku, będą mogli skosztować ŁEBSKIE piwo lekko pasteryzowane. Prawdziwy smakosz wie co dobre!

 

Pytaj o nie w Dobrych Barach i Sklepach.

 

Łebskie bar Łebskie bar