DOMKI DAJAN

..::KONTAKT::..


Ulica: Łeba-Żarnowska

Miejscowość: Żarnowska

Kod: 84-360

Tel. domowy: 059 8662686

Tel. kom: +48 697687309Wieś Żarnowska znajdująca się 5 km od Łeby jest wsią letniskową. Znajduje się na szlaku rowerowym do Izbicy i Kluk. We wsi są dwa sklepy spożywczo-przemysłowe, dwa bary czynne od rana do wieczora oraz jedna restauracja. W centrum wsi mieści się park, jest tam plac zabaw dla dzieci, kościół (w sezonie msze w sobotę), stary cmentarz poniemiecki, Jezioro Łebsko. Boisko do piłki nożnej znajduje się na początku wsi.

Na posesji około 2700 m2 posiadamy 5 domków, każdy z osobnym wejściem oraz parking zewnętrzny, małą piaskownicę dla dzieci oraz plac zabaw. Każdy domek na małego grilla i swoje leżaki. Do dyspozycji wszystkich gości jest łódka, kajak (wózek aby doprowadzić do jeziora), rowery, stół do tenisa stołowego (jest złożony, aby zagrać każdy musi rozłożyć i znowu złożyć). Na terenie znajduje się boisko do gry w plażową piłkę siatkową, wędzarnia, piec chlebowy, miejsce na ognisko, altana.

Domek nr 1 - sypialnia (lóżko podwójne) przy sypialni łazienka z wc. W pokoju gościnnym aneks kuchenny otwarty oraz do spania 2 kanapy, w.c . Wykończony boazerią sosnową. Na podłodze terakota.
Domek nr 2 -dwie sypialnie , w jednej kanapa i tapczanik, w drugiej dwa łóżka) , kuchnia, łazienka, taras . Wykończenie-płyta regipsowa, na podłodze terakota.
Domek nr 3 -dwie sypialnie , w każdej po dwa tapczaniki, kuchnia , łazienka, taras. Wykończenie-płyta regipsowa. Na podłodze deska szwedzka, w pokojach wykładzina.

Domek nr 5- utrzymany w wiejskim, regionalnym klimacie. 2 sypialnie (łóżko podwójne, 3 tapczaniki), pokój dzienny z kominkiem, kuchnia oraz jadalnia w formie altany, łazienka.

Domek nr 4 (2-osobowy) podwójne łóżko , kuchnia, łazienka z wc. Wchodzi się do niego przez ozdobną chatę kaszubską. Chata jest w formie małego muzeum: znajdują się w niej stare kaszubskie narzędzia. Przed sezonem lub po sezonie robi się w niej pokazy związane z kaszubszczyzną.

Konto do zaliczek:
58 1020 4649 0000 7302 0032 0515 na nazwisko
Danuta Kużel, Łeba ul.Kościelna 9a

Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
Treść wiadomości