Domki - Ania

..::KONTAKT::..


Ulica: Kolonijna 2

Miejscowość: Łeba

Kod: 84-360

Tel. domowy: 059 8662132ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA. Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości.

Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób. Powierzchnia każdego mieszkania wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, czajnik, komplet naczyń) na parterze oraz z łazienką, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie kompleksu jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00.

Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla najmłodszych (huśtawki, zjeżdżalnie) , trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny.


Domki polecamy osobom lubiącym ciszę, spokój, świeże powietrze i czystą przyrodę. Wokół dużo rozległych, zielonych łąk, blisko do lasu (400m) i jeziora (1000m), do morza około 1500m. Do centrum Łeby (600m) prowadzi nowa droga asfaltowa i wygodna ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie.

Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
Treść wiadomości