Domki letniskowe AMBRE Łeba

Ambre - domki 6-osobowe

..::KONTAKT::..


Ulica: ul. Nadmorska 9

Miejscowość: Łeba

Kod: 84-360

Tel. kom: +48 500533466Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe Ambre - domki 6-osobowe
Ambre - domki 4-osobowe Ambre - domki 4-osobowe Ambre - domki 4-osobowe Ambre - domki 5-osobowe Ambre - domki 5-osobowe Ambre - domki 5-osobowe Ambre - domki 5-osobowe Ambre - domki 5-osobowe

Domki letniskowe AMBRE Łeba

Nasz obiekt położony jest około 70m od plaży, w pobliżu znajdą Państwo również restaurację oraz sklep.

Dodatkowo oferujemy: Mini SPA, świetlica, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, koszykówki, tenis stołowy, darmowe Wi-Fi. W okresie wakacyjnym organizujemy dla naszych najmłodszych gości animacje tj. gry, zabawy taneczno-ruchowe, karaoke itp.

Domki 4-osobowe parterowe
Domki składają się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wypoczynku + tv, przed domkiem taras 6m2 . W jednym z pokoi znajdują się dwa łóżka pojedyncze. W drugim znajduje się jedno łóżko podwójne. Kuchnia wyposażona jest w meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenkę, naczynia kuchenne, lodówkę.
Możliwość dostawki za dopłatą.

Domki 5 osobowe piętrowe
Domki składają się z parteru, w skład którego wchodzi pokój dzienny z TV, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz z piętra, gdzie znajdują się 2 sypialnie i łazienka.

Domki 6-osobowe piętrowe z kominkiem
Domki składają się z parteru, w skład którego wchodzi pokój dzienny z TV i kominkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny i toaleta oraz z piętra, gdzie znajdują się 2 sypialnie i łazienka.

Zapraszamy !!!

Camping 41 Ambre****Łeba
ul. Nadmorska 9
84-360 Łeba
tel.0500533466
www.ambre.leba.info