DOM GOŚCINNY BD

..::KONTAKT::..


Ulica: Kościuszki 35

Miejscowość: Łeba

Kod: 84-360

Tel. kom: +48 661661148Willa "BD" to obiekt o wysokim standardzie. Idealny dla wymagających Gości, ceniących sobie wygodę i przestrzeń. Centralna lokalizacja sprawia, że można stąd dostać się do głównych atrakcji Łeby w zaledwie parę minut.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty jedno i dwu poziomowe, przeznaczone dla rodzin 2-4 osobowych. Wszystkie apartamenty wyposażone są w dostęp do internetu (sieć Wi-Fi) i TV, a w niektórych znajdują się również balkony z widokiem na naszą malowniczą miejscowość. W obiekcie jest dostęp do żelazka i deski do prasowania, a w każdym pokoju znajduje się lodówka, czajnik elektryczny i podstawowe naczynia. W skład wyposażenia wchodzą również parawan i karimata plażowa.

Na parterze budynku znajduje się przytulna restauracja, w której oprócz tradycyjnych potraw serwujemy unikalne dania własnego pomysłu. Podajemy również dobrą kawę, piwo oraz mocniejsze alkohole.

Dużą popularnością cieszą się stoliki na zewnątrz, szczególnie popołudniami, kiedy można posłuchać ulicznych grajków występujących na deptaku.

W każdym pokoju znajduje się TV i dostęp do internetu (sieć Wi-Fi).

Na przeciwko obiektu znajduje się bezpłatny niestrzeżony parking miejski oraz prywatny strzeżony parking płatny.

Każdy pokój ma swoją łazienkę zaopatrzoną w ręczniki. Na życzenie Gościa sprzątamy pokój, łazienkę i wymieniamy ręczniki.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!

Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
Treść wiadomości