Villa Horn

..::KONTAKT::..


Ulica: 10-Marca 2b

Miejscowość: Łeba

Kod: 84-360

Tel. domowy: 059 8661071

Tel. kom: +48 513747647Zapraszamy Państwa do naszego kameralnego pensjonatu usytuowanego zarówno blisko morza jak i centrum, w optymalnej dla spokojnego wypoczynku odległości od głośnych atrakcji nocnego życia kurortu, np. dyskotek i możliwością dokonania w "mgnieniu oka" zakupów na rodzinne śniadanie w kilku, kilkunastu spożywczych sklepikach znajdujących się od nas tuż o krok, zaopatrzonych od wczesnego rana w świeży nabiał i ciepłe, chrupiące pieczywo.  

W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ponadto- restauracje, smażalnie ryb, banki, służba zdrowia, apteka.

W pobliżu usytuowany jest port rybacki oraz jednostek białej floty, dworzec PKS i PKP, szkolna hala sportowa oraz hala do jazdy na rolkach, boisko orlik, korty tenisowe, a także ogromna, zielona łąka, która daje nieograniczone możliwości zabaw nie tylko dzieciom.

Oferta

Pokoje 2, 3, 4- osobowe, każdy z łazienką, TV, Wi-Fi.Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, talerze, szklanki, sztućce

Dodatkowo udostępniamy Państwu przestronny aneks kuchenny i ukwiecony ogródek, w którym znajduje się teren zabaw dla dzieci z trampoliną, huśtawkami i zjeżdżalniami.

Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe dla Państwa pojazdów.

Pobyt gości hotelowych rozpoczyna się pomiędzy godzinami 12 00 - 14 00 w dniu przybycia, a kończy o godz. 10 00 ostatniego oplaconego dnia wypoczynku.

Ceny

Określają koszt pobytu jednej osoby za dobę, pobytu dziecka z upustem do 50% stawki od osoby dorosłej.

- majówka, weekend Bożego Ciała  30-50 zł  

- wiosną do 24 czerwca                    30-50 zł  

- od 25 czerwca ddo 08 lipca            30-70 zł

- od 09 lipca do 15 sierpnia              50-95 zł

 - od 16 sierpnia do 28 sierpnia       30-70 zł

- do końca sierpnia i we wrześniu   30-50 zł

Rezerwację prosimy potwierdzać wpłatą za dwie doby za pokój przy pobycie do tygodnia lub za trzy noclegi rezerwując pobyt dłuzszy niż tydzień. Szczegóły uzgadniamy telefonicznie.  

Zapraszamy

Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
Treść wiadomości