O.W. Relaks

..::KONTAKT::..


Ulica: Nadmorska 13

Miejscowość: Łeba

Kod: 84-360

Tel. domowy: 059 8661904

Tel. kom: +48 602774160

tel./fax: 059 8661250O.W. RELAKS położony jest w pięknym, nadmorskim lesie sosnowym około 200m od piaszczystej, złocistej plaży. Z drugiej strony (300m) kusi swym urokiem malownicze jezioro Sarbsko. Morze i jezioro rozdziela biegnąca wzdłuż ośrodka główna promenada spacerowa Łeby. Doskonała lokalizacja, wspaniałe walory otoczenia, zapach sosnowej żywicy i bałtyckiego jodu czynią z tej okolicy wyjątkową oazę dla spokojnego, zdrowego wypoczynku.

RELAKS to malowniczy kompleks: letnie domki i pawilony, rozmieszczone naturalnie między drzewami na dużej, ogrodzonej, powierzchni. Cały obiekt jest monitorowany, a wszystkie zewnętrzne bramy wejściowe i wjazdowe posiadają zabezpieczenia szyfrowe. Nie brakuje tu świeżych kwiatów, ozdobnych krzewów i zielonych trawników. Liczne alejki i ścieżki z brukowej kostki, nastrojowe oświetlenie, szum morza i bliskość natury dodają temu miejscu szczególnej atmosfery i uroku.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy. Poza szczytem sezonu (lipiec, sierpień) obsługujemy również grupy zorganizowane. Dla grup isnieje możliwość negocjacji cen.
Szczególnie polecamy się aktywnym emerytom i rencistom. Spokojna, polska "złota jesień", grzybobrania, spacery, nordic walking umilą Państwu spędzanie czasu i zregnerują siły.

Naszym Gościom zapewniamy komfortowy pobyt i udane wczasy. Do Państwa dyspozycji są:
domki letniskowe
pokoje
studia
apartamenty

Oprócz komfortowego zakwaterowania O.W. RELAKS przygotował dla swoich Gości szeroką ofertę wielu dodatkowych atrakcji m.in.:

kryty basen na którm odbywałą się zajęcia z aquaaerobiku oraz nauka pływania
sauny
sale ćwiczeń
stoły do bilardu i tenisa stołowego
piramida
sala zabaw dla dzieci
oraz obiekt gastronomiczny w którym serwowane są pyszne śniadania i obiadokolacje

Ośrodek Wypoczynkowy RELAKS czynny jest od początku maja do końca września. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Potwierdzenie rezerwacji wysyłamy do klienta listownie. Po wpłacie na nasze konto zaliczki (do 40%), powtórnie dostarczamy pocztą na druku firmowym potwiedzenie zawarcia umowy pobytowej. Brak przedpłaty w określonym w umowie terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Pozostałą kwotę należności trzeba uregulować w dniu przyjazdu, przed rozpoczęciem pobytu.

Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
Treść wiadomości