Szkoły windsurfingu/kitesurfingu w Łebie

Lekcje windsurfing w Łebie prowadzone są indywidualne przez instruktora o wysokich kwalifikacjach na akwenach morskich i śródlądowych, czołowego zawodnika Polski (POL-158) w latach 1995-2000r. Pozostałą ekipe szkoleniowców stanowią zapaleni i przeszkoleni żeglarze ŁKŻ-Łeba.

 

Szkoła windusurfingu w Łebie. Nauka pływania na desce.        Szkoła windusurfingu w Łebie. Nauka pływania na desce.

 

Informacje o szkoleniu:

Posiadamy niezbędny sprzęt do nauki windsurfingu. Dysponujemy sprzętem dla początkujących jak i dla mocno zaawansowanych żeglarzy chcących potrenować wave na falach Bałtyku.

Lekcje dla początkujących są prowadzone nad jeziorem Łebsko od strony wsi Żarnowska( 4 km od Łeby), w terminie od maja do końca września po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem.

Lekcje dla średnio zaawansowanych żeglarzy prowadzone są nad morzem w Łebie po lewej stronie mola, w terminie od czerwca do końca sierpnia w toku tylko indywidualnym.

 

Wiecej informacji znajduję się na stronie: www.lebakite.pl

Szkoła windsurfingu "Habenda windsurfing"

Szkoła znajduje się nad jeziorem Sarbsko. Akwen, po którym pływamy jest płytki (1 m głębokości), a przez to bezpieczny i ułatwiający naukę windsurfingu. Prowadzimy kursy indywidualne( jeden instruktor z jednym uczniem) oraz grupowe( dla dwóch lub trzech uczniów z jednym instruktorem). Naukę zawsze rozpoczynamy od krótkiego instruktażu na lądzie, po czym razem z instruktorem wchodzimy do wody. Instruktor prowadzi lekcję, pływając na własnym sprzęcie obok ucznia przez cały czas trwania zajęć. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa ratownik WOPR na łodzi motorowej. Każdy uczeń jest dodatkowo wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

 

Zapraszamy również tych wszystkich, którzy już potrafią ślizgać się na desce. Dzięki bliskości wydm(termika) i kształtowi jeziora u nas wieje częściej i mocniej niż gdzie indziej. Wszystkim, którzy chcą wypożyczyć od nas sprzęt oferujemy ponad 60 kompletów desek z pędnikami, ubiory neoprenowe, buty i kamizelki asekuracyjne.

 

Deskarzom z własnym sprzętem proponujemy przechowalnię nad jeziorem.

Więcej informacji na stronie: www.windsurfing-habenda.pl